O blogu

Cześć ! Witam Cię serdecznie na moim blogu !

 

Szalony pomysł na stworzenie bloga, który miałby odnosić się do tematów związanych z racjonalnym zarządzaniem finansami oraz poprawą samopoczucia i zdrowia, poprzez zmianę nawyków żywieniowych oraz zwiększenie roli aktywności fizycznej w naszym życiu wykiełkował w mojej głowie w okresie pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem. Czas ten, oczywiście oprócz odpoczynku i spędzenia go z najbliższymi, poświęciłem jak co roku na opracowanie mojego budżetu domowego na 2019 rok oraz podsumowanie tego co udało mi się osiągnąć w kończącym się roku, a czego niestety nie mogę „odhaczyć” na mojej liście planów.

Tematy, na których będę się skupiał na pierwszy rzut oka są od siebie zupełnie różne, jednak mają one ze sobą wiele wspólnych cech. Między innymi w obu obszarach jeżeli chcemy osiągnąć sukces musimy cechować się:

  • konsekwencją
  • stanowczością
  • systematycznością
  • uporem

Oba te zagadnienia są również niezwykle istotne w naszym życiu i często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale możemy w dużej mierze wpływać na to jak w jakim są stanie.


Jednocześnie, chciałbym zaapelować do Twojego zdrowego rozsądku i zwrócić Twoją uwagę na to, że treści przedstawione na tej stronie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.